| Product Name | Pile Driver Machine,Pile Driver,Screw Pile Driver |
|---|---|
| Name | Hydraulic Pile Driver,Pile Driving Equipment |
| Application | Engineering Foundation Construction |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,High Performance |
| Power | 73.5KW |
| Product Name | Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Borehole Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Depth | 20m |
| Product Name | Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Power(w) | 3.7KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 30m |
| Drilling Diameter | 90-254mm |
| Product Name | Integrated Drilling Equipment |
|---|---|
| Name | DTH Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | 298KW |
| Drilling Diameter | 140-190mm |
| Product Name | Dth Drilling Rig,Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Drilling Diameter | 203-500mm |
| Drilling Depth | 50m |
| Engine | Yuchai |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Dth Drilling Rig,Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Drilling Diameter | 203-500mm |
| Drilling Depth | 50m |
| Engine | Yuchai |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Engine | 335KW |
| Drilling Diameter | 138-235mm |
| Drilling Depth | 36m |
| Product Name | Dth Drilling Rig |
|---|---|
| Drilling Diameter | 90-300mm |
| Drilling Depth | 50m |
| Engine | Yuchai/Weichai/ |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Dth Drilling Rig,Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Drilling Diameter | 90-300mm |
| Drilling Depth | 50m |
| Engine | Yuchai/Weichai/ |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Dth Drilling Rig,Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Engine | Yuchai |
| Power(w) | 92KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 50m |