| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Bucket Drilling Rig |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Application | Mining Project,Coal,Ore,Water Well |
| Power Type | Electric |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Depth | 20m |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Supporting Power | Yuchai |
| Power(w) | 78KW |
| Drilling Depth | 10m |
| Product Name | Dth Drilling Rig |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Supporting Power | Yuchai |
| Power(w) | 78KW |
| Product Name | DTH Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Name | Integrated Drilling Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Drilling Diameter | 90-138mm |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 78KW |
| Drilling Depth | 10m |
| Drilling Diameter | 90-400mm |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig,deep Well Drilling Equipment |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Power Type | Diesel |
| Usage | Water Well |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Well Water Drilling Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Power(w) | 73KW |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 92KW |
| Drilling Depth | 300m |
| Drilling Diameter | 140-350mm |