| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 70KW /90KW /132KW |
| Drilling Depth | 400m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 132KW/165KW |
| Drilling Depth | 500m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 132KW/165KW |
| Drilling Depth | 500m |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Feature | High Drilling Efficiency,Competitive Price |
| Motor Power | 221KW |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine,Crawler Water Well Drilling Rig |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Diesel Engine |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 70KW /90KW /132KW |
| Drilling Depth | 300m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 132KW/165KW |
| Drilling Depth | 600m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 132KW/165KW |
| Drilling Depth | 600m |
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Power Type | Diesel |
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig,water Well Drilling Rig For Sale |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Engine | Diesel Engine |