| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw Air Compressor |
| Configuration | Stationary |
| Cooling Method | Air Or Water Cooled |
| Power Source | Diesel |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Motor Power | 410KW |
| Power Source | Diesel |
| Cooling Method | Air Or Water Cooled |
| Working Pressure | 25bar, 34bar |
| Product Name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 410KW |
| Working Pressure | 25bar, 34bar |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Diesel Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 410KW |
| Working Pressure | 25bar, 34bar |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Water Well Air Compressor Machine |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 410KW |
| Working Pressure | 25bar, 34bar |
| Product Name | Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Top Hammer Drilling Rig |
| Power(w) | 194KW |
| Lifting Force | 21KN |
| Drilling Depth | 50-70m |
| Product Name | Drilling Ri |
|---|---|
| Name | Top Hammer Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 194KW |
| Lifting Force | 21KN |
| Product Name | Drilling Ri |
|---|---|
| Name | Top Hammer Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 194KW |
| Lifting Force | 21KN |
| Product Name | Drilling Ri |
|---|---|
| Name | Top Hammer Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 194KW |
| Lifting Force | 21KN |
| Product Name | Underground Jumbo Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Jumbo Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power(w) | 122KW/142KW |
| Drilling Diameter | 45-102mm, 45-64mm |