| Product Name | Pile Driver Machine, Hydraulic Pile Driver |
|---|---|
| Name | Solar Pile Driver,Ground Pile Driver ,Pile Driving Rig |
| Application | Solar Photovoltaic Engineering , Highway Guardrail Construction |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Competitive Price |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Pile Driver Machine,Solar Pile Driver,Hydraulic Pile Driver |
|---|---|
| Application | Solar Photovoltaic Engineering Construction,Foundation Construction |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Model | SRP260 |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Drilling Rig Machine |
| Power(w) | 73KW |
| Engine | Yunnei |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Engine | Yunnei |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Power(w) | 85KW |
| Engine | Yunnei |
| Warranty | 1 Year |
| Usage | Water Well |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Power(w) | 85KW |
| Engine | Yunnei |
| Drilling Depth | 400m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drill Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 60KW |
| Engine | Yuchai |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Power(w) | 60KW |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Depth | 200m |
| Drilling Diameter | 140-305mm |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Engine | Yuchai |
| Power(w) | 68KW |
| Power Type | Diesel |