| Product Name | Screw Air Compressor,Mining Air Compressor |
|---|---|
| Name | Screw Air Compressor Machine |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 294KW |
| Working Pressure | 25bar |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | High Pressure Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 294KW |
| Working Pressure | 25bar |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Stationary Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 294KW |
| Working Pressure | 25bar |
| Product Name | Screw Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Mining Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 294KW |
| Working Pressure | 25bar |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Screw Air Compressor Machine |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 294KW |
| Working Pressure | 25bar |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Water Well Air Compressor Machine |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 294KW |
| Working Pressure | 25bar |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Water Well Air Compressor Machine |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 294KW |
| Working Pressure | 25bar |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | High Pressure Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 294KW |
| Working Pressure | 25bar |
| Product Name | Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Core Drilling Machine |
| Power Type | Diesel |
| Power | 142KW |
| Drilling Diameter | NQ HQ PQ |
| Product Name | Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Core Drilling Machine |
| Power Type | Diesel |
| Power | 142KW |
| Drilling Diameter | NQ HQ PQ |