| Product Name | Underground Jumbo Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Jumbo Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power(w) | 66kw |
| Drilling Diameter | 41-76mm |
| Product Name | Underground Jumbo Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Jumbo Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power(w) | 66kw |
| Drilling Diameter | 41-76mm |
| Product Name | Concrete Shotcrete Machine |
|---|---|
| Application | Spraying Concrete,Tunnel Engineering Construction |
| Name | Jumbo Drilling Rig |
| Electrical Motor Power 37/45KW(High Altitude) | 37/45KW(High Altitude) |
| Diesel Engine Power | 59KW |
| Product Name | Concrete Shotcrete Machine |
|---|---|
| Concrete Shotcrete Machine | Spraying Concrete,Tunnel Engineering Construction |
| Name | Jumbo Drilling Rig |
| Electrical Motor Power 37/45KW(High Altitude) | 37/45KW(High Altitude) |
| Diesel Engine Power | 59KW |
| Product Name | Underground Jumbo Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Jumbo Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power(w) | 66kw |
| Drilling Diameter | 41-76mm |
| Product Name | Concrete Shotcrete Machine |
|---|---|
| Application | Spraying Concrete,Tunnel Engineering Construction |
| Name | Jumbo Drilling Rig |
| Electrical Motor Power 37/45KW(High Altitude) | 37/45KW(High Altitude) |
| Diesel Engine Power | 59KW |
| Product Name | Underground Jumbo Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Jumbo Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power(w) | 122KW/142KW |
| Drilling Diameter | 45-102mm, 45-64mm |
| Product Name | Underground Jumbo Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Jumbo Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power(w) | 122KW/142KW |
| Drilling Diameter | 45-102mm, 45-64mm |
| Product Name | Underground Jumbo Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Jumbo Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power(w) | 122KW/142KW |
| Drilling Diameter | 45-102mm, 45-64mm |
| Product Name | Dth Drilling Rig,Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Drilling Diameter | 90-300mm |
| Drilling Depth | 50m |
| Engine | Yuchai/Weichai/ |
| Power Type | Diesel |