| Product Name | DTH Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Name | Integrated Drilling Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Product Name | DTH Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Name | Integrated Drilling Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Product Name | DTH Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Name | Integrated Drilling Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Screw Air Compressor Machine |
| Feature | High Drilling Efficiency,Competitive Price |
| Application | Mining Quarry, Water Well,constructure,etc |
| Motor Power | 162KW |
| Product Name | Tricone Drill Bit |
|---|---|
| Type | Drill Bit |
| Machine Type | Drilling Tool |
| Name | Tricone Roller Bit |
| Use | Well Drilling,Ore Mining,oil,Coal Mining / Pcd Impregnated Diamond Exploration PDC Bits |
| Product Name | Tricone Drill Bit |
|---|---|
| Type | Drill Bit |
| Machine Type | Drilling Tool |
| Name | Tricone Roller Bit |
| Use | Well Drilling,Ore Mining,oil,Coal Mining / Pcd Impregnated Diamond Exploration PDC Bits |
| Product Name | Tricone Drill Bit |
|---|---|
| Type | Drill Bit |
| Machine Type | Drilling Tool |
| Name | Tricone Roller Bit |
| Use | Well Drilling,Ore Mining,oil,Coal Mining / Pcd Impregnated Diamond Exploration PDC Bits |
| Product Name | Tricone Drill Bit |
|---|---|
| Type | Drill Bit |
| Machine Type | Drilling Tool |
| Name | Tricone Roller Bit |
| Use | Well Drilling,Ore Mining,oil,Coal Mining / Pcd Impregnated Diamond Exploration PDC Bits |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 168kw(2200r/min) |
| Drilling Depth | Max.150m |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 194kw |
| Product Name | Dth Drilling Rig |
| Name | Integrated Drilling Equipment |