| Product Name | Jumbo Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Underground Jumbo Drilling Rig |
| Application | Tunnel,Blasting Hole Drilling,Mining Project,Construction Works |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling |
| Engine | Weichai |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 194kw |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Product Name | Drill Rod |
|---|---|
| Machine Type | Drilling Tool |
| Use | Ore Mining,Well Drilling,Coal Mining,quarry,Rock Drilling/Water Well Mining |
| Type | Drill Pipe,drill Rod |
| Application | Marble Quarry,diamond Drilling,connected With Rock Drill And Rock Bit,Backhoe |
| Product Name | Drill Rod,T38 T45 T51 R25 R32 Drill Pipe Thread Types Mining Drill Rod Price |
|---|---|
| Machine Type | Drilling Tool |
| Type | Drill Pipe,drill Rod |
| Application | Coal Mining,Quarry Drilling, Construction,Stone Drilling |
| Thread Type | R22, R25, R28, R32,R32, R38, T38, T45, T51, ST58, T60 |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Competitive Price |
| Air Consumption | 16m3/min |
| Drilling Diameter | 115-150mm |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Integrated Drilling Equipment |
| Power | 194KW |
| Name | DTH Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Drilling Diameter | 115-150mm |
| Drilling Depth | 30m |
| Product Name | Integrated Drilling Equipment |