| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Hydraulic Drilling Rig |
| Power(w) | 110KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 15m |
| Product Name | Rotary Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Name | Rotary Pile Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 153KW |
| Product Name | Jumbo Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Underground Jumbo Drilling Rig |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling |
| Application | Tunnel Drilling ,Rock Drilling, Mining Quarry |
| Power | 53kw |
| Product Name | Jumbo Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Underground Jumbo Drilling Rig |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling |
| Application | Tunnel Drilling ,Rock Drilling, Mining Quarry |
| Power | 53kw |
| Product Name | Jumbo Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Underground Jumbo Drilling Rig |
| Application | Tunnel Drilling ,Rock Drilling, Mining Quarry |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling |
| Engine | Yanmar |
| Product Name | Core Drilling Rig ,Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Portable Core Drilling Rig,Core Drilling Machine |
| Type | Core Drilling Rig |
| Drilling Depth | 400m |
| Drilling Diameter | Φ59(BQ),Φ75(NQ),Φ95(HQ) |
| Product Name | Core Drilling Rig ,Core Drilling Machine,core Drilling Equipment |
|---|---|
| Name | Tunnel Drilling Rig ,Hydraulic Core Drilling Rig |
| Type | Core Drilling Rig |
| Drilling Depth | 400m |
| Drilling Diameter | Φ59(BQ),Φ75(NQ),Φ95(HQ) |
| Product Name | Rotary Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power(w) | 110KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 15m |
| Product Name | Jumbo Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Underground Jumbo Drilling Rig |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling |
| Application | Tunnel Drilling ,Rock Drilling, Mining Quarry |
| Power | 53kw |
| Product Name | Jumbo Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Scaling Drilling Rig |
| Application | Tunnel |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling |
| Engine | Yanmar |