| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Depth | 20m |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Application | Drilling Rock Drilling Mining Quarry,blasting Hole Drilling |
| Machine Type | Drilling Equipment |
| Advantage | High Performance,Automatic With Rod Changing System |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling |
| Product Name | Integrated Drilling Equipment |
|---|---|
| Name | DTH Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | 298KW |
| Drilling Diameter | 140-190mm |
| Product Name | Integrated Drilling Equipment |
|---|---|
| Name | DTH Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | 298KW |
| Drilling Diameter | 140-190mm |
| Product Name | Integrated Drilling Equipment |
|---|---|
| Name | DTH Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | 298KW |
| Drilling Diameter | 140-190mm |
| Product Name | Core Drilling Rig ,core Drilling Machine |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Name | Soil Investigation Drilling Rig |
| Feature | Wireless Remote Control,High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Integrated Drilling Equipment |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig,Hydraulic Drilling Rig |
| Power | 264kw |
| Power Type | Diesel |
| Feeding Force | 12 KN |
| Product Name | Integrated Drilling Equipment |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig,Hydraulic Drilling Rig,Borehole Drilling Rig |
| Power | 264kw |
| Power Type | Diesel |
| Feeding Force | 12 KN |
| Product Name | Jumbo Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Underground Jumbo Drilling Rig |
| Application | Tunnel Drilling ,Rock Drilling, Mining Quarry |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling |
| Engine | Yanmar |
| Product Name | Integrated Drilling Equipment |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig |
| Power | 264kw |
| Power Type | Diesel |
| Feeding Force | 12 KN |