| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Bucket Drilling Rig |
| Application | Mining Project,Coal,Ore,Water Well |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Drill Diameter | 60-80mm |
| Product Name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Sonic Drilling Rig,borehole Drilling Rig,core Drilling Rig |
| Type | Core Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 160KW |
| Product Name | DTH Drilling Rig,DTH Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Integrated DTH Drilling Rig ,Crawler Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 206KW |
| Product Name | DTH Drilling Rig,Integrated Drilling Equipment |
|---|---|
| Name | Crawler Drilling Rig,DTH Drilling Machine |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 206KW |
| Product Name | DTH Drilling Rig,DTH Drilling Machine |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Depth | 20m |
| Drilling Diameter | 70-100mm |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Depth | 20m |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Depth | 20m |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 13m |
| Product Name | Rotary Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Name | Rotary Pile Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 153KW |
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Machine,Water Well Drilling Equipment |
| Power(w) | 85KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 300m |