| Product Name | DTH Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Name | Integrated Drilling Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig,water Well Drilling Rig For Sale |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 153KW |
| Drilling Diameter | 138-325 Mm |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel,Electric,Air Motor |
| Weight | 4500kg |
| Dimension(l*w*h) | 5500*2050*2200mm |
| Power(w) | 37KW |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine,Crawler Water Well Drilling Rig |
| Engine | Diesel Engine |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 60KW |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Application | Engineering Construction,Pile Foundation,Blasthole Drilling,Construction Works,Mining Project |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 15m |
| Name | Small Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Usage | Water Well |
| Product Name | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig,Hydraulic Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 73.5KW |
| Engine | Yuchai |
| Product Name | DTH Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Name | Integrated Drilling Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Product Name | DTH Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Name | Integrated Drilling Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
|---|---|
| Name | Portable Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 120m |
| Drilling Diameter | 75-300mm |