| Product Name | Core Drilling Rig ,core Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Borehole Drilling Rig,water Well Drilling Machine,core Drilling Rig |
| Type | Core Drilling Rig |
| Keyword | Reverse Circulation Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power Type | Diesel |
|---|---|
| Power(w) | 78KW |
| Drilling Depth | 10M |
| Drilling Diameter | 90---400mm |
| Product Name | Dth Drilling Rig |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Application | Mining Project,Coal,Ore,Water Well |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Name | Bucket Drilling Rig |
| Power Type | Electric |
| Product Name | Core Drilling Rig ,Hydraulic Core Drilling Rig,Core Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Small Core Drilling Rig,Core Drilling Equipment |
| Type | Core Drilling Rig |
| Drilling Depth | 400m |
| Drilling Diameter | Φ59(BQ),Φ75(NQ),Φ95(HQ) |
| Product Name | Core Drilling Rig ,core Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Borehole Drilling Rig,water Well Drilling Machine,core Drilling Rig |
| Type | Core Drilling Rig |
| Keyword | Reverse Circulation Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Water Well Drilling Rig,300m Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Power Type | Diesel |
| Voltage | Diesel Engine Driven |
| Product Name | Core Drilling Rig ,Hydraulic Core Drill Machine |
|---|---|
| Name | Borehole Drilling Rig,hydraulic Core Drilling Rig |
| Type | Core Drilling Rig |
| Drilling Depth | 400m |
| Drilling Diameter | Φ59(BQ),Φ75(NQ),Φ95(HQ) |
| Product Name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 42kw |
| Engine | Yunnei Yn27 |
| Product Name | Portable Core Drilling Rig |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 42kw |
| Engine | Yunnei Yn27 |
| Product Name | Diamond Core Drilling Rig |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 42kw |
| Engine | Yunnei Yn27 |