| Product Name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 58KW |
| Drilling Depth | 500m |
| Product Name | Core Drilling Rig ,Core Drilling Machine,core Drilling Equipment |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 58KW |
| Drilling Depth | 500m |
| Product Name | Core Sampling Drilling Rig |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 58KW |
| Drilling Depth | 500m |
| Product Name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 58KW |
| Drilling Depth | 500m |
| Product Name | Core Drilling Rig ,core Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Name | Hydraulic Core Drilling Rig ,core Drilling Rig Machine ,core Drilling Machine |
| Type | Core Drilling Rig |
| Drilling Depth | 400m |
| Drilling Diameter | AQ BQ NQ HQ |
| Name | Top Hammer Drill Rig |
|---|---|
| Product Name | DTH Drilling Rig |
| Machine Type | Drilling Equipment |
| Application | Rock Drilling,ore Mining,mine,Drilling Holes |
| Advantage | High Performance,fast Footage Speed And Good Wearing Resistance |
| Product Name | Jumbo Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Underground Jumbo Drilling Rig |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling |
| Application | Tunnel Drilling ,Rock Drilling, Mining Quarry |
| Power | 53kw |
| Product Name | Jumbo Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Underground Jumbo Drilling Rig |
| Application | Tunnel Drilling ,Rock Drilling, Mining Quarry |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling |
| Engine | Yanmar |
| Product Name | Jumbo Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Underground Jumbo Drilling Rig |
| Application | Tunnel Drilling ,Rock Drilling, Mining Quarry |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling |
| Engine | Yanmar |
| Product Name | Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Core Drilling Machine |
| Power Type | Diesel |
| Power | 142KW |
| Drilling Diameter | NQ HQ PQ |