| Product Name | Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rock Drilling Rig |
| Application | Mining Project,Coal,Ore,Water Well |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Drilling Diameter | 50-80mm |
| Product Name | Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rock Drilling Rig |
| Application | Mining Project,Coal,Ore,Water Well |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Drilling Diameter | 50-80mm |
| Product Name | Drilling Rig |
|---|---|
| Name | DTH Drilling Rig /Horizontal Directional Drilling Machine |
| Motor Rate | 15kw |
| Air Consumption | 9-12m/min |
| Hole Diameter | 90-160mm |
| Product Name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Borehole Drilling Rig,Multifunction Hydraulic Drilling Rig,core Drilling Rig |
| Type | Core Drilling Rig |
| Usage | Water Well,Coal,water Well.core Sample |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Borehole Drilling Rig,water Well Drilling Machine,Multifunction Hydraulic Drilling Rig,core Drilling Rig |
| Feature | High Drilling Efficiency,portable,geological Coring Machine |
| Application | Coring Machine,Gelogical Prospecting |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Core Drilling Machine,diamond Core Drilling Rig,hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Borehole Drilling Rig,water Well Drilling Machine,Multifunction Hydraulic Drilling Rig,core Drilling Rig |
| Application | Coring Machine,Gelogical Prospecting |
| Usage | Water Well,Coal,water Well.core Sample |
| Type | Core Drilling Rig |
| Product Name | Core Drilling Machine,diamond Core Drilling Rig,hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Borehole Drilling Rig,water Well Drilling Machine,Multifunction Hydraulic Drilling Rig,core Drilling Rig |
| Feature | High Drilling Efficiency,portable,geological Coring Machine |
| Application | Coring Machine,Gelogical Prospecting |
| Usage | Water Well,Coal,water Well.core Sample |
| Product Name | Core Drilling Machine,diamond Core Drilling Rig,hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Borehole Drilling Rig,water Well Drilling Machine,Multifunction Hydraulic Drilling Rig,core Drilling Rig |
| Application | Coring Machine,Gelogical Prospecting |
| Feature | High Drilling Efficiency,portable,geological Coring Machine |
| Type | Core Drilling Rig |
| Product Name | Core Drilling Machine,diamond Core Drilling Rig,hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Borehole Drilling Rig,water Well Drilling Machine,Multifunction Hydraulic Drilling Rig,core Drilling Rig |
| Feature | High Drilling Efficiency,portable,geological Coring Machine |
| Application | Coring Machine,Gelogical Prospecting |
| Usage | Water Well,Coal,water Well.core Sample |
| Name | Borehole Drilling Rig,water Well Drilling Machine,Multifunction Hydraulic Drilling Rig,core Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Core Drilling Machine,diamond Core Drilling Rig,hydraulic Core Drilling Rig |
| Feature | High Drilling Efficiency,portable,geological Coring Machine |
| Type | Core Drilling Rig |
| Usage | Water Well,Coal,water Well.core Sample |