| Product Name | Core Drilling Machine,diamond Core Drilling Rig,hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Competitive Price |
| Application | Gelogical Prospecting,coring Machine |
| Name | Borehole Drilling Rig,water Well Drilling Machine,Multifunction Hydraulic Drilling Rig,core Drilling Rig |
| Type | Core Drilling Rig |
| Product Name | Core Drilling Rig ,core Drilling Machine, |
|---|---|
| Name | Portable Core Drilling Rig,Hydraulic Core Drilling Rig |
| Type | Core Drilling Rig |
| Drilling Depth | 400m |
| Drilling Diameter | Φ59(BQ),Φ75(NQ),Φ95(HQ) |
| Product Name | Diamond Core Drilling Rig,hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Core Drilling Rig ,Core Drilling Machine |
| Type | Core Drilling Rig |
| Drilling Depth | 400m |
| Drilling Diameter | Φ59(BQ),Φ75(NQ),Φ95(HQ) |
| Product Name | Core Drilling Rig ,Core Drilling Machine,core Drilling Equipment |
|---|---|
| Name | Tunnel Drilling Rig ,Hydraulic Core Drilling Rig |
| Type | Core Drilling Rig |
| Drilling Depth | 400m |
| Drilling Diameter | Φ59(BQ),Φ75(NQ),Φ95(HQ) |
| Product Name | Core Drilling Rig ,core Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Core Sample Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 92KW |
| Drilling Depth | 700m |
| Product Name | Core Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Name | Diamond Core Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 92KW |
| Drilling Depth | 700m |
| Product Name | Core Drilling Rig Machine,hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Geological Core Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 92KW |
| Drilling Depth | 700m |
| Product Name | Core Drilling Rig ,Hydraulic Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Core Sampling Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 92KW |
| Drilling Depth | 700m |
| Product Name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Core Drilling Machine |
| Application | Coring Machine,Gelogical Prospecting, |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 600m |
| Product Name | Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Engine | 335KW |
| Drilling Diameter | 138-235mm |
| Drilling Depth | 36m |