| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Machine,Water Well Drilling Equipment |
| Power(w) | 85KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 300m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine,Crawler Water Well Drilling Rig |
| Power(w) | 91KW |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Diameter | 138-325mm |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine,Crawler Water Well Drilling Rig |
| Power(w) | 91KW |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Diameter | 138-325mm |
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Engine | Diesel Engine |
| Power(w) | 78kw |
| Drilling Depth | 300m |
| Product Name | Drill Rod |
|---|---|
| Machine Type | Drilling Tool |
| Use | Ore Mining,Well Drilling,Coal Mining,quarry,Rock Drilling/Water Well Mining |
| Type | Drill Pipe,drill Rod |
| Application | Marble Quarry,diamond Drilling,connected With Rock Drill And Rock Bit,Backhoe |
| Product Name | Core Drilling Rig ,core Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Borehole Drilling Rig,water Well Drilling Machine,core Drilling Rig |
| Type | Core Drilling Rig |
| Keyword | Reverse Circulation Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Drilling Rig |
|---|---|
| Name | DTH Drilling Rig /Horizontal Directional Drilling Machine |
| Motor Rate | 15kw |
| Air Consumption | 9-12m/min |
| Hole Diameter | 90-160mm |
| Product Name | Drill Rod |
|---|---|
| Machine Type | Drilling Tool |
| Use | Ore Mining,Well Drilling,Coal Mining,quarry,Rock Drilling/Water Well Mining |
| Type | Drill Pipe,drill Rod |
| Application | Marble Quarry,diamond Drilling,connected With Rock Drill And Rock Bit,Backhoe |
| Product Name | Drill Rod |
|---|---|
| Machine Type | Drilling Tool |
| Use | Ore Mining,Well Drilling,Coal Mining,quarry,Rock Drilling/Water Well Mining |
| Type | Drill Pipe,drill Rod |
| Application | Marble Quarry,diamond Drilling,connected With Rock Drill And Rock Bit,Backhoe |
| Product Name | Core Drilling Rig ,core Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Borehole Drilling Rig,water Well Drilling Machine,core Drilling Rig |
| Type | Core Drilling Rig |
| Keyword | Reverse Circulation Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |