| Product Name | Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Power(w) | 3.8KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 20-30m |
| Drilling Diameter | 50-115mm |
| Product Name | Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Power(w) | 3.8KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 20-30m |
| Drilling Diameter | 50-115mm |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel,Electric,Air Motor |
| Weight | 6500kg |
| Dimension(l*w*h) | 6000*2380*2600mm |
| Power(w) | 73.5KW |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 13m |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 13m |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Application | Engineering Construction,Pile Foundation,Blasthole Drilling,Construction Works,Mining Project |
| Power Type | Diesel |
| Working Pressure | 32Mpa |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Application | Engineering Construction,Pile Foundation,Blasthole Drilling,Construction Works,Mining Project |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 15m |