| Product Name | Mini Air Compressor For Sale |
|---|---|
| Mame | Piston Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 18.5kw |
| Air Delivery | 4m3/min |
| Product Name | Industrial Air Compressor |
|---|---|
| Name | Piston Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 15kw/20hp |
| Air Delivery | 2.8m3/min |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Diesel Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 41KW |
| Engine Brand | Xichai |
| Product Name | Screw Air Compressors |
|---|---|
| Name | Screw Air Compressor Machine |
| Motor Power | 221KW |
| Power Source | Diesel |
| Working Pressure | 22 Bar |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Screw Air Compressor Machine |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 110KW |
| Working Pressure | 10bar |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Mining Screw Air Compressor |
| Motor Power | 221KW |
| Power Source | Diesel |
| Working Pressure | 22 Bar |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Motor Power | 221KW |
| Power Source | Diesel |
| Working Pressure | 22 Bar |
| Product Name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Screw Air Compressor |
| Cooling Method | Air Or Water Cooled |
| Diesel Engine | Yuchai |
| Motor Power | 191KW |
| Product Name | Screw Air Compressor,Mining Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Motor Power | 194KW |
| Capacity | 18m3/min |
| Working Pressure | 17bar |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Screw Air Compressor Machine |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 294KW |
| Working Pressure | 25bar |