| Product Name | Screw Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Mining Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 294KW |
| Working Pressure | 25bar |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Screw Air Compressor Machine |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 294KW |
| Working Pressure | 25bar |
| Product Name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw Air Compressor |
| Application | Mining Project,Coal,Ore,Water Well |
| Engine Brand | Yuchai |
| Motor Power | 191KW |
| Product Name | Screw Air Compressor,Mining Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Cooling Method | Air Or Water Cooled |
| Motor Power | 240KW |
| Rated Operating Pressure | 10.3(150)bar(psi) |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Mining Screw Air Compressor |
| Motor Power | 221KW |
| Power Source | Diesel |
| Working Pressure | 22 Bar |
| Product Name | Screw Air Compressor,Mining Air Compressor |
|---|---|
| Name | Screw Air Compressor Machine |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 294KW |
| Working Pressure | 25bar |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Motor Power | 410KW |
| Power Source | Diesel |
| Cooling Method | Air Or Water Cooled |
| Working Pressure | 25bar, 34bar |
| Product Name | Jack Hammer |
|---|---|
| Name | Portable Pneumatic Rock Drill |
| Drilling Diameter | 34-42mm |
| Drilling Depth | 1-6m |
| Application | Mining ,blast Hole Drilling,metallurgy, Coal,railway, Transportation |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Lubrication Style | Lubricated |
| Configuration | Stationary |
| Type | Screw Air Compressor |
| Motor Power | 410kw |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Lubrication Style | Lubricated |
| Configuration | Stationary |
| Type | Screw Air Compressor |
| Motor Power | 410kw |