| Product Name | Rotary Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power(w) | 110KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 15m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig, Water Well Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 60KW |
| Product Name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Borehole Drilling Rig,core Drilling Rig,Reverse Circulation Drilling Rig |
| Usage | Coal,water Well.core Sample |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 75KW |
| Product Name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Core Drilling Machine |
| Application | Coring Machine,Gelogical Prospecting, |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 300-500m |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 168kw(2200r/min) |
| Drilling Depth | Max.150m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Power(w) | 91KW |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Competitive Price |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Trailer Mounted Water Well Drilling Rig |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Engine | Diesel Engine |
| Product Name | Water Well Drilling Rig, Crawler Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment ,Water Well Drilling Machine |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Portable |
| Application | Water Well Drilling Rig,agricultural Irrigation Wells |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Product Name | Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Borehole Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Depth | 20m |