| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine,Crawler Water Well Drilling Rig |
| Engine | Diesel Engine |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 263KW |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine,Crawler Water Well Drilling Rig |
| Engine | Diesel Engine |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 176KW |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel,Electric,Air Motor |
| Weight | 6500kg |
| Dimension(l*w*h) | 6000*2380*2600mm |
| Power(w) | 73.5KW |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Drilling Rig Machine |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Engine | Diesel Power |
| Power Type | Diesel |
| Name | Trailer Mounted Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Competitive Price |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Water Well Drilling Rig, Water Well Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Deep Well Drilling Rig Equipment |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Portable |
| Engine | Diesel Engine |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Depth | 20m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Name | 200m Pneumatic Tractor Mounted Water Well Drilling Rig Machine Price |
| Engine | Diesel Engine |
| Power(w) | Yunnei 65KW /Quanchai 76KW |
| Product Name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Borehole Drilling Rig,core Drilling Rig,Reverse Circulation Drilling Rig |
| Usage | Coal,water Well.core Sample |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 75KW |
| Product Name | Dth Drilling Rig,Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Drilling Diameter | 90-300mm |
| Drilling Depth | 50m |
| Engine | Yuchai/Weichai/ |
| Power Type | Diesel |