| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 13m |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 13m |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Application | Engineering Construction,Pile Foundation,Blasthole Drilling,Construction Works,Mining Project |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 15m |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Application | Engineering Construction,Pile Foundation,Blasthole Drilling,Construction Works,Mining Project |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 15m |
| Product Name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 58KW |
| Drilling Depth | 500m |
| Product Name | Pile Driver Machine |
|---|---|
| Name | Solar Pile Driver ,rotary Pile Driver,ground Pile Driver ,screw Pile Driver |
| Model | SRP536 |
| Rotation Angle | 360Degree |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Solar Pile Driver |
|---|---|
| Name | Pile Driver Machine,vibratory Hammer Pile Driver |
| Model | SRP536 |
| Rotation Angle | 360Degree |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Pile Driver,Screw Pile Driver,Pile Driver Machine |
|---|---|
| Name | Solar Pile Driver ,Hydraulic Pile Driver |
| Model | SRP536 |
| Rotation Angle | 360Degree |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Pile Driver Machine |
|---|---|
| Name | Screw Pile Driver,Photovoltaic Pile Driver |
| Rotation Angle | 360Degree |
| Power Type | Diesel |
| Diesel Engine Power | 70KW |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 70KW /90KW /132KW |
| Drilling Depth | 300m |