| Product Name | Screw Air Compressor,Mining Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Motor Power | 194KW |
| Capacity | 20m3/min |
| Working Pressure | 20bar |
| Product Name | Screw Air Compressor,Mining Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Motor Power | 194KW |
| Capacity | 20m3/min |
| Working Pressure | 20bar |
| Product Name | Screw Air Compressor,Mining Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Motor Power | 194KW |
| Capacity | 18m3/min |
| Working Pressure | 17bar |
| Product Name | Screw Air Compressor,Mining Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Motor Power | 194KW |
| Capacity | 18m3/min |
| Working Pressure | 17bar |
| Product Name | Screw Air Compressor,Mining Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Motor Power | 194KW |
| Capacity | 18m3/min |
| Working Pressure | 17bar |
| Product Name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Configuration | Portable |
| Cooling Method | Air Or Water Cooled |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Type | Screw |
| Power Source | Diesel |
| Configuration | Portable |
| Product Name | Screw Air Compressor,Mining Air Compressor |
|---|---|
| Name | Air Compressor Machine |
| Type | Screw |
| Power Source | Diesel |
| Configuration | Portable |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Feature | High Drilling Efficiency,Competitive Price |
| Motor Power | 221KW |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw Air Compressor |
| Configuration | Stationary |
| Cooling Method | Air Or Water Cooled |
| Power Source | Diesel |