| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Motor Power | 410KW |
| Power Source | Diesel |
| Cooling Method | Air Or Water Cooled |
| Working Pressure | 25bar, 34bar |
| Product Name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 410KW |
| Working Pressure | 25bar, 34bar |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Diesel Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 410KW |
| Working Pressure | 25bar, 34bar |
| Product Name | Pneumatic Rock Drill |
|---|---|
| Name | Air Pick Hammer |
| Average Air Consumption | ≤28 L/S |
| Working Pressure | 0.50-0.63 Mpa |
| Impact Frequency | ≥16 Hz |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Lubrication Style | Lubricated |
| Configuration | Stationary |
| Type | Screw Air Compressor |
| Motor Power | 410kw |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Lubrication Style | Lubricated |
| Configuration | Stationary |
| Type | Screw Air Compressor |
| Motor Power | 410kw |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Lubrication Style | Lubricated |
| Configuration | Stationary |
| Type | Screw Air Compressor |
| Motor Power | 410kw |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Lubrication Style | Lubricated |
| Configuration | Stationary |
| Type | Screw Air Compressor |
| Motor Power | 410kw |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Lubrication Style | Lubricated |
| Configuration | Stationary |
| Type | Screw Air Compressor |
| Motor Power | 410kw |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Lubrication Style | Lubricated |
| Configuration | Stationary |
| Type | Screw Air Compressor |
| Motor Power | 410kw |