| Power Type | Diesel |
|---|---|
| Power(w) | 78KW |
| Drilling Depth | 10M |
| Drilling Diameter | 90---400mm |
| Product Name | Dth Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Electric |
| Power(w) | 73.5KW |
| Product Name | Dth Drilling Rig |
| Name | Crawler DTH Drilling Rig Machine |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power(W) | 73.5KW |
| Hole Depth Max | 50m |
| Drill Hole Range | 90-200 Mm |
| Drill Pipe Length | 3m |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Drilling Diameter | 90-200mm |
| Drilling Depth | 50m |
| Power Type | Diesel,Electric,Air Motor |
| Power(w) | 73.KW |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 73.5KW |
| Product Name | Dth Drilling Rig |
| Application | Mining,quarry,drilling Blast Hole,mining And Construction |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel,Electric,Air Motor |
| Power(w) | 73.5KW |
| Drilling Depth | 50m |
| Drilling Diameter | 90---200mm |
| Power Type | Diesel |
|---|---|
| Product Name | Dth Drilling Rig |
| Name | Mining Drilling Rig |
| Application | Mining,quarry,drilling Blast Hole,mining And Construction |
| Air Consumption 14-35m3/min | 14-35m3/min |
| Product Name | Dth Drilling Rig |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Supporting Power | Yuchai |
| Power(w) | 78KW |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel,Electric,Air Motor |
| Weight | 4500kg |
| Dimension(l*w*h) | 5500*2050*2200mm |
| Power(w) | 37KW |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel,Electric,Air Motor |
| Weight | 4500kg |
| Dimension(l*w*h) | 5500*2050*2200mm |
| Power(w) | 37KW |