| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Depth | 20m |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Depth | 20m |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Depth | 20m |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Depth | 20m |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Depth | 20m |
| Product Name | Dth Drilling Rig |
|---|---|
| Drilling Diameter | 90-300mm |
| Drilling Depth | 50m |
| Engine | Yuchai/Weichai/ |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Dth Drilling Rig,Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Drilling Diameter | 90-300mm |
| Drilling Depth | 50m |
| Engine | Yuchai/Weichai/ |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Dth Drilling Rig,Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Drilling Diameter | 90-300mm |
| Drilling Depth | 50m |
| Engine | Yuchai/Weichai/ |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Dth Drilling Rig,Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Drilling Diameter | 90-300mm |
| Drilling Depth | 50m |
| Engine | Yuchai/Weichai/ |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 13m |