| Product Name | Dth Drilling Rig,Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Drilling Diameter | 90-300mm |
| Drilling Depth | 50m |
| Engine | Yuchai/Weichai/ |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Dth Drilling Rig,Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Drilling Diameter | 90-300mm |
| Drilling Depth | 50m |
| Engine | Yuchai/Weichai/ |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine,Crawler Water Well Drilling Rig |
| Engine | Diesel Engine |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 176KW |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 168kw(2200r/min) |
| Drilling Depth | Max.150m |
| Condition | New |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Well Water Drilling Equipment |
| Power(w) | 73KW |
| Engine | Yuchai |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Power(w) | 132KW |
| Engine | Diesel Power |
| Drilling Depth | 600m |
| Name | Water Well Drilling Machine,Water Well Drilling Equipment |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Competitive Price |
| Power(w) | 118KW |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine,Crawler Water Well Drilling Rig |
| Engine | Diesel Engine |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 179KW |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 70KW |
| Engine | Yuchai |
| Product Name | Water Well Drilling Rig, Water Well Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 60KW |