| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine,Crawler Water Well Drilling Rig |
| Engine | Diesel Engine |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 263KW |
| Product Name | Water Well Drilling Rig, Crawler Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Application | Water Well Drilling Rig ,agricultural Irrigation Wells |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 85KW |
| Drilling Depth | 300m |
| Product Name | Water Well Drill Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Machine,Crawler Water Well Drilling Rig |
| Application | Water Well Drilling Rig ,agricultural Irrigation Wells |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Water Well Drilling Rig, Crawler Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Machine |
| Application | Water Well Drilling Rig ,agricultural Irrigation Wells |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Product Name | Water Well Drilling Rig, Crawler Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Machine,Water Well Drilling Equipment |
| Application | Water Well Drilling Rig ,agricultural Irrigation Wells |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine,Crawler Water Well Drilling Rig |
| Power(w) | 91KW |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Diameter | 138-325mm |
| Product Name | Dth Drilling Rig |
|---|---|
| Drilling Diameter | 90-300mm |
| Drilling Depth | 50m |
| Engine | Yuchai/Weichai/ |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Dth Drilling Rig,Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Drilling Diameter | 90-300mm |
| Drilling Depth | 50m |
| Engine | Yuchai/Weichai/ |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Drilling Rig/Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Integrated Drilling Equipment |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 316KW |