| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine,Crawler Water Well Drilling Rig |
| Engine | Diesel Engine |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 60KW |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 13m |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 13m |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Application | Engineering Construction,Pile Foundation,Blasthole Drilling,Construction Works,Mining Project |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 15m |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 206KW |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
| Name | Hydraulic Drilling Rig |
| Name | Water Well Drilling Machine |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Portable |
| Power(w) | 118KW |
| Product Name | DTH Drilling Rig,Hydraulic Drilling Rig, |
|---|---|
| Name | Crawler Drilling Rig,DTH Drilling Machine,Mining Drilling Equipment |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 206KW |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 206KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Drilling Diameter | 115-152mm |
| Rotate Speed | 0-160r/min |
|---|---|
| Lifting Force | 50KN |
| Rotational Torque(Max) | 5500N.m |
| Working Pressure(bar) | 1.0-2.0Mpa |
| Air Consumption | 11-21m3/min |
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
| Engine | Diesel Power |
| Power Type | Diesel |