| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Drilling Diameter | 90-138mm |
| Product Name | Water Well Drilling Rig, Water Well Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Hydraulic Water Well Drill Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 60KW |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 70KW |
| Engine | Yuchai |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Application | Engineering Construction,Pile Foundation,Blasthole Drilling,Construction Works,Mining Project |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 15m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig, Water Well Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Deep Well Drilling Rig Equipment |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Portable |
| Engine | Diesel Engine |
| Product Name | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig,Hydraulic Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 73.5KW |
| Engine | Yuchai |
| Working Pressure(bar) | 1.0-2.0Mpa |
|---|---|
| Air Consumption | 11-21m3/min |
| Drilling Depth | 50m |
| Drilling Diameter | 90-152mm |
| Rotate Speed | 0-160r/min |
| Product Name | Rotary Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power(w) | 110KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 15m |
| Product Name | Rotary Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power(w) | 110KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 15m |
| Product Name | Drilling Ri |
|---|---|
| Name | Top Hammer Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 194KW |
| Lifting Force | 21KN |