| Product Name | Rotary Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Hydraulic Drilling Rig |
| Power(w) | 110KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 15m |
| Product Name | Rotary Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Name | Hydraulic Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 153KW |
| Product Name | Water Well Drilling Rig, Water Well Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Portable |
| Engine | Diesel Engine |
| Product Name | Rotary Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Name | Hydraulic Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 153KW |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Depth | 20m |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Application | Drilling Rock Drilling Mining Quarry,blasting Hole Drilling |
| Machine Type | Drilling Equipment |
| Advantage | Automatic With Rod Changing System |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,High Performance |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Application | Drilling Rock Drilling Mining Quarry,blasting Hole Drilling |
| Machine Type | Drilling Equipment |
| Advantage | Automatic With Rod Changing System |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,High Performance |
| Product Name | Core Drilling Rig ,Core Drilling Machine,core Drilling Equipment |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 58KW |
| Drilling Depth | 500m |
| Product Name | Integrated Drilling Equipment |
|---|---|
| Name | DTH Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | 298KW |
| Drilling Diameter | 140-190mm |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Top Hammer Drill Rig |
| Machine Type | Drilling Equipment |
| Application | Rock Drilling,ore Mining,mine,Drilling Holes |
| Advantage | High Performance,fast Footage Speed And Good Wearing Resistance |