| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power(W) | 73.5KW |
| Hole Depth Max | 50m |
| Drill Hole Range | 90-200 Mm |
| Drill Pipe Length | 3m |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Drilling Diameter | 90-200mm |
| Drilling Depth | 50m |
| Power Type | Diesel,Electric,Air Motor |
| Power(w) | 73.KW |
| Product Name | DTH Drilling Rig,DTH Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Integrated DTH Drilling Rig ,Crawler Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 206KW |
| Product Name | DTH Drilling Rig,DTH Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Hydraulic Drilling Rig ,Crawler Drilling Rig,Integrated DTH Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 206KW |
| Product Name | Integrated Drilling Equipment |
|---|---|
| Name | DTH Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | 298KW |
| Drilling Diameter | 140-190mm |
| Product Name | Integrated Drilling Equipment |
|---|---|
| Name | DTH Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | 298KW |
| Drilling Diameter | 140-190mm |
| Product Name | Dth Drilling Rig,Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Drilling Diameter | 90-300mm |
| Drilling Depth | 50m |
| Engine | Yuchai/Weichai/ |
| Power Type | Diesel |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel,Electric,Air Motor |
| Weight | 6500kg |
| Dimension(l*w*h) | 6000*2380*2600mm |
| Power(w) | 73.5KW |
| Drill Pipe Dia | 76mm |
|---|---|
| Drill Pipe Length | 3m |
| Engine | Yuchai |
| Power Type | Diesel,Electric,Air Motor |
| Usage | Ore |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Usage | Ore |
| Drill Pipe Dia | 64/76mm |
| Drill Pipe Length | 3m |
| Engine | Yuchai |