| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 194KW |
| Product Name | DTH Drilling Machine |
| Name | Integrated Drilling Equipment |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 206KW |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Drilling Diameter | 115-152mm |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 73.5KW |
| Product Name | Dth Drilling Rig |
| Application | Mining,quarry,drilling Blast Hole,mining And Construction |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel,Electric,Air Motor |
| Power(w) | 73.5KW |
| Drilling Depth | 50m |
| Drilling Diameter | 90---200mm |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Namer | Integrated Drilling Equipment |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 194kw |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Bucket Drilling Rig |
| Application | Mining Project,Coal,Ore,Water Well |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Motor Power | 5.5 Kw |
| Product Name | DTH Drilling Machine |
|---|---|
| Name | DTH Drilling Rig |
| Application | Mining, Quarries ,construction Work Sites,foundation Pit Construction |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Competitive Price |
| Drilling Diameter | 115-178mm |
| Product Name | DTH Drilling Rig,Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Crawler Drilling Rig,DTH Drilling Machine,Mining Drilling Machinery |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 206KW |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Engine | Yuchai |
| Power Type | Diesel,Electric,Air Motor |
| Usage | Ore |
| Power(w) | 70KW |
| Mobility | Cylinder+Chain |
|---|---|
| Rotary Torque(Max. | 5000N.M |
| Lifting Force | 35KN |
| Rotary Torque(Max.) | 500N.m |
| Power | 73.5KW |