| Mobility | Cylinder+Chain |
|---|---|
| Rotary Torque(Max. | 5000N.M |
| Lifting Force | 35KN |
| Rotary Torque(Max.) | 500N.m |
| Power | 73.5KW |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel,Electric,Air Motor |
| Weight | 6500kg |
| Dimension(l*w*h) | 6000*2380*2600mm |
| Power(w) | 73.5KW |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Lifting Force | 25KN |
| Product Name | Drilling Machine |
| Name | DTH Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Electric |
| Power(w) | 73.5KW |
| Product Name | Dth Drilling Rig |
| Name | Crawler DTH Drilling Rig Machine |
| Product Name | DTH Drilling Rig,Integrated Drilling Equipment |
|---|---|
| Name | Crawler Drilling Rig,DTH Drilling Machine |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 206KW |
| Product Name | DTH Drilling Rig,DTH Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Crawler Drilling Rig,Borehole Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 206KW |
| Mobility | Cylinder+Chain |
|---|---|
| Rotary Torque(Max. | 5000N.M |
| Lifting Force | 35KN |
| Rotary Torque(Max.) | 500N.m |
| Power | 73.5KW |
| Product Name | Dth Drilling Rig,Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Engine | Yuchai |
| Power(w) | 92KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 50m |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Dimension(L*W*H) | 6000*2380*2600mm |
| Weight | 6500kg |
| Hole Range | 90-200mm |
| Hole Depth Max | 50m |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Engine | Yuchai |
| Power Type | Diesel,Electric,Air Motor |
| Usage | Ore |
| Power(w) | 70KW |