| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Lubrication Style | Lubricated |
| Configuration | Stationary |
| Type | Screw Air Compressor |
| Motor Power | 410kw |
| Product Name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Lubrication Style | Lubricated |
| Configuration | Stationary |
| Type | Screw Air Compressor |
| Motor Power | 410kw |
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig,Reverse Circulation Drilling Rig |
| Power(w) | 132KW |
| Drilling Depth | 400m-1200m |
| Drilling Diameter | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig,Reverse Circulation Drilling Rig |
| Power(w) | 132KW |
| Drilling Depth | 400m-1200m |
| Drilling Diameter | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig,Reverse Circulation Drilling Rig |
| Power(w) | 132KW |
| Drilling Depth | 400m-1200m |
| Drilling Diameter | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Product Name | Water Well Drilling Rig, Water Well Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig,Reverse Circulation Drilling Rig |
| Power(w) | 132KW |
| Drilling Depth | 400m-1200m |
| Drilling Diameter | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Product Name | Water Well Drilling Rig, Water Well Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig,Reverse Circulation Drilling Rig |
| Power(w) | 132KW |
| Drilling Depth | 400m-1200m |
| Drilling Diameter | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Product Name | Water Well Drilling Rig, Water Well Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig,Reverse Circulation Drilling Rig |
| Power(w) | 132KW |
| Drilling Depth | 400m-1200m |
| Drilling Diameter | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Product Name | Water Well Drilling Rig, Water Well Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig,Reverse Circulation Drilling Rig |
| Power(w) | 132KW |
| Drilling Depth | 400m-1200m |
| Drilling Diameter | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Product Name | Water Well Drilling Rig, Water Well Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig,Reverse Circulation Drilling Rig |
| Optional Accessories | Mud Pump,centrifugal Pump,generator, Foam Pump |
| Power(w) | 132KW |
| Drilling Depth | 400m-1200m |