| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig,Reverse Circulation Drilling Rig |
| Power(w) | 132KW |
| Drilling Depth | 400m-1200m |
| Drilling Diameter | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig,Reverse Circulation Drilling Rig |
| Power(w) | 132KW |
| Drilling Depth | 400m-1200m |
| Drilling Diameter | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw Air Compressor |
| Power Source | AC Power |
| Configuration | Stationary |
| Motor Power | 588kw |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw Air Compressor |
| Power Source | AC Power |
| Configuration | Stationary |
| Motor Power | 588kw |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw Air Compressor |
| Power Source | AC Power |
| Configuration | Stationary |
| Motor Power | 588kw |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw Air Compressor |
| Power Source | AC Power |
| Configuration | Stationary |
| Motor Power | 588kw |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw Air Compressor |
| Power Source | AC Power |
| Configuration | Stationary |
| Motor Power | 588kw |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw Air Compressor |
| Power Source | AC Power |
| Configuration | Stationary |
| Motor Power | 588kw |
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Lifting Force | 14 Tons |
| Engine | Diesel Engine |
| Power(w) | 60kw |
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Lifting Force | 14 Tons |
| Engine | Diesel Engine |
| Power(w) | 60kw |