| Product Name | DTH Drilling Rig,Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Crawler Drilling Rig,DTH Drilling Machine,Mining Drilling Machinery |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 206KW |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Depth | 20m |
| Power Type | Diesel |
|---|---|
| Product Name | Integrated Drilling Equipment |
| Power | 194KW |
| Name | DTH Drilling Rig |
| Drilling Diameter | 115-150mm |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 206KW |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
| Name | Hydraulic Drilling Rig |
| Product Name | DTH Drilling Rig,DTH Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Hydraulic Drilling Rig ,Crawler Drilling Rig,Integrated DTH Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 206KW |
| Product Name | Water Wells Drilling Rigs |
|---|---|
| Power(w) | 92KW |
| Air Consumption | 18-36m³/min |
| Application | Water Well Drilling |
| Name | Water Well Drilling Rig,Portable Pneumatic Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
|---|---|
| Power | 194kW |
| Product Name | Integrated Drilling Equipment |
| Name | DTH Drilling Rig |
| Drilling Depth | 30m |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Usage | Ore |
| Working Pressure(bar) | 1.0-2.0Mpa |
| Air Consumption | 11-21m3/min |
| Power Type | Diesel,Air Motor |
| Product Name | DTH Drilling Rig,Hydraulic Drilling Rig, |
|---|---|
| Name | Crawler Drilling Rig,DTH Drilling Machine,Mining Drilling Equipment |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 206KW |
| Product Name | DTH Drilling Rig, Borehole Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Crawler Drilling Rig, Hydraulic Drilling Machine |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 206KW |