| Product Name | Crawler Drilling Rig ,Drilling Machine |
|---|---|
| Name | DTH Drilling Rig,Integrated Drilling Equipment |
| Power | 264kw |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 28m |
| Product Name | Core Drilling Rig ,core Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Name | Tunnel Core Drilling Rig,Core Drilling Rig Equipment |
| Type | Core Drilling Rig |
| Drilling Depth | 200m |
| Drilling Diameter | AQ BQ NQ HQ |
| Product Name | Core Drilling Rig ,core Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Name | Tunnel Core Drilling Rig,Core Drilling Rig Equipment |
| Type | Core Drilling Rig |
| Drilling Depth | 200m |
| Drilling Diameter | AQ BQ NQ HQ |
| Product Name | Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Borehole Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Depth | 20m |
| Product Name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Core Drilling Machine |
| Application | Coring Machine,Gelogical Prospecting, |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 600m |
| Product Name | Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rock Drilling Rig |
| Application | Mining Project,Coal,Ore,Water Well |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Drilling Diameter | 50-80mm |
| Product Name | Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rock Drilling Rig |
| Application | Mining Project,Coal,Ore,Water Well |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Drilling Diameter | 50-80mm |
| Product Name | Drilling Rig |
|---|---|
| Name | DTH Drilling Rig /Horizontal Directional Drilling Machine |
| Motor Rate | 15kw |
| Air Consumption | 9-12m/min |
| Hole Diameter | 90-160mm |
| Product Name | Core Drilling Machine,diamond Core Drilling Rig,hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Borehole Drilling Rig,core Drilling Rig |
| Type | Core Drilling Rig |
| Drilling Depth | 200m |
| Drilling Diameter | AQ BQ NQ HQ |
| Product Name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Core Drilling Machine |
| Application | Coring Machine,Gelogical Prospecting, |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 180m |