| Product Name | Screw Air Compressor,Mining Air Compressor |
|---|---|
| Name | High Pressure Air Compressor Machine |
| Type | Screw |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 154KW |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Screw Air Compressor Machine |
| Feature | High Drilling Efficiency,Competitive Price |
| Application | Mining Quarry, Water Well,constructure,etc |
| Motor Power | 162KW |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Diesel Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Motor Power | 41KW |
| Engine Brand | Xichai |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Diesel Screw Air Compressor |
| Power | 410KW |
| Power Source | Diesel |
| Pressure | 21-25bar/21-34bar |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Diesel Screw Air Compressor |
| Power | 410KW |
| Power Source | Diesel |
| Pressure | 21-25bar/21-34bar |
| Product Name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Name | Diesel Screw Air Compressor |
| Power Source | Diesel |
| Working Pressure | 25 Bar |
| Air End | Two Stage Compressior |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 85KW |
| Drilling Depth | 300m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Engine | Diesel Engine |
| Power(w) | 78kw |
| Drilling Depth | 300m |
| Name | Small Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Usage | Water Well |
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Engine | Diesel Engine |
| Power(w) | 78kw |
| Drilling Depth | 300m |