| Product Name | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig,Hydraulic Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 60kw At 2200rpm |
| Drilling Diameter | 40-100mm |
| Product Name | Core Drilling Machine,diamond Core Drilling Rig,hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Competitive Price |
| Application | Gelogical Prospecting,coring Machine |
| Name | Borehole Drilling Rig,water Well Drilling Machine,Multifunction Hydraulic Drilling Rig,core Drilling Rig |
| Type | Core Drilling Rig |
| Product Name | Water Well Drilling Rig, Crawler Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Machine,Water Well Drilling Equipment |
| Application | Water Well Drilling Rig ,agricultural Irrigation Wells |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Product Name | Core Drilling Rig ,Core Sample Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Hydraulic Core Drilling Rig ,core Drilling Rig Machine ,core Drilling Machine |
| Type | Core Drilling Rig |
| Drilling Depth | 200m |
| Drilling Diameter | AQ BQ NQ HQ |
| Product Name | Core Drilling Rig ,Hydraulic Core Drill Machine |
|---|---|
| Name | Borehole Drilling Rig,hydraulic Core Drilling Rig |
| Type | Core Drilling Rig |
| Drilling Depth | 400m |
| Drilling Diameter | Φ59(BQ),Φ75(NQ),Φ95(HQ) |
| Product Name | Core Drilling Rig ,Hydraulic Core Drilling Rig,Core Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Small Core Drilling Rig,Core Drilling Equipment |
| Type | Core Drilling Rig |
| Drilling Depth | 400m |
| Drilling Diameter | Φ59(BQ),Φ75(NQ),Φ95(HQ) |
| Product Name | Core Drilling Rig |
|---|---|
| Usage | Coal,water Well.core Sample |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 75KW |
| Drilling Depth | 200m |
| Product Name | Top Hammer Drilling Rig,Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig,Hydraulic Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 60kw At 2200rpm |
| Drilling Diameter | 40-100mm |
| Product Name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Core Drilling Machine |
| Application | Coring Machine,Gelogical Prospecting, |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 300-500m |
| Product Name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Core Drilling Machine |
| Application | Coring Machine,Gelogical Prospecting, |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 180m |