| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Application | Engineering Construction,Pile Foundation,Blasthole Drilling,Construction Works,Mining Project |
| Power Type | Diesel |
| Rotary Table Slewing Angle | 360° |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Application | Engineering Construction,Pile Foundation,Blasthole Drilling,Construction Works,Mining Project |
| Power Type | Diesel |
| Engine Power | 110kw |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Power(w) | 95KW |
| Lifting Force | 25T |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Power(w) | 95KW |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 132KW/165KW |
| Drilling Depth | 600m |
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig,water Well Drilling Rig For Sale |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Power(w) | 68KW |
| Name | Truck Mounted Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig, Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Power Type | Diesel |
| Name | Trailer Mounted Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Engine | Diesel Engine |
| Product Name | Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Power(w) | 3.7KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 30m |
| Drilling Diameter | 90-254mm |