| Product Name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Borehole Drilling Rig,core Drilling Rig,Reverse Circulation Drilling Rig |
| Usage | Coal,water Well.core Sample |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 75KW |
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Lifting Force | 14 Tons |
| Engine | Diesel Engine |
| Power(w) | 60kw |
| Product Name | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Mining Drilling Rig,Hydraulic Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 60kw At 2200rpm |
| Drilling Diameter | 40-100mm |
| Name | Trailer Mounted Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Competitive Price |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Trailer Mounted Water Well Drilling Rig |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Engine | Diesel Engine |
| Power Type | Diesel |
| Name | Trailer Mounted Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine,Crawler Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 68KW |
| Drilling Depth | 200m |
| Product Name | Dth Drilling Rig,Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| Drilling Diameter | 90-300mm |
| Drilling Depth | 50m |
| Engine | Yuchai/Weichai/ |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Core Drilling Machine |
| Application | Coring Machine,Gelogical Prospecting, |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 300-500m |
| Product Name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Core Drilling Machine |
| Application | Coring Machine,Gelogical Prospecting, |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 300-500m |