| Product Name | Core Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Borehole Drilling Rig,core Drilling Rig,hydraulic Core Drilling Rig |
| Type | Core Drilling Rig |
| Usage | Water Well.core Sample |
| Feature | High Drilling Efficiency,portable,Light Weight |
| Product Name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 42kw |
| Engine | Yunnei Yn27 |
| Product Name | Core Drilling Rig ,core Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Core Sample Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 92KW |
| Drilling Depth | 700m |
| Product Name | Jack Hammer |
|---|---|
| Name | Pneumatic Rock Drill |
| Keyword | Pneumatic Rock Drill Machine |
| Drilling Diameter | 34-56mm |
| Drilling Depth | 1-6m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Small Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Diameter | 100-305mm |
| Drill Rod Diameter | 50mm |
| Product Name | Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Core Drilling Machine |
| Application | Gelogical Prospecting |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Core Drilling Machine,diamond Core Drilling Rig,hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Borehole Drilling Rig,water Well Drilling Machine,Multifunction Hydraulic Drilling Rig,core Drilling Rig |
| Application | Coring Machine,Gelogical Prospecting |
| Usage | Water Well,Coal,water Well.core Sample |
| Type | Core Drilling Rig |
| Product Name | Core Drilling Rig ,core Drilling Machine |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Name | Core Sampleing Drilling Machine |
| Feature | Wireless Remote Control,High Drilling Efficiency,Portable |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Core Drilling Rig ,core Drilling Machine |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Name | Soil Testing Drilling Rig,Core Sampling Drilling Rig |
| Feature | Wireless Remote Control,High Drilling Efficiency,Portable |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine,Crawler Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 76KW |
| Engine | Yunnei |