| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 13m |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Application | Engineering Construction,Pile Foundation,Blasthole Drilling,Construction Works,Mining Project |
| Power Type | Diesel |
| Working Pressure | 32Mpa |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Application | Engineering Construction,Pile Foundation,Blasthole Drilling,Construction Works,Mining Project |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 15m |
| Product Name | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Rotary Drilling Machine |
| Application | Engineering Construction,Pile Foundation,Blasthole Drilling,Construction Works,Mining Project |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 15m |
| Product Name | Jack Hammer |
|---|---|
| Name | Pneumatic Rock Drill |
| Keyword | Portable Rock Drilling Machine |
| Drilling Diameter | 34-56mm |
| Drilling Depth | 1-6m |
| Product Name | Jack Hammer |
|---|---|
| Name | Pneumatic Rock Drill |
| Keyword | Portable Rock Drilling Machine |
| Drilling Diameter | 34-56mm |
| Drilling Depth | 1-6m |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Drilling Rig Machine |
| Application | Mining Project,Coal,Ore,Water Well |
| Feature | Light Weight High Drilling Efficiency |
| Working Pressure(bar) | 0.5-0.7Mpa |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Engine | Yuchai |
| Power Type | Diesel,Electric,Air Motor |
| Usage | Ore |
| Power(w) | 70KW |
| Product Name | Water Well Drilling Rig, Crawler Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Application | Water Well Drilling Rig ,agricultural Irrigation Wells |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Engine | Yuchai |
| Drilling Depth | 200m |
| Drilling Diameter | 140-305mm |