| Product Name | Core Drilling Rig Machine,hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Core Drilling Rig,Rotary Core Drill Rig |
| Type | Core Drilling Rig |
| Drilling Depth | 200m |
| Drilling Diameter | AQ BQ NQ HQ |
| Product Name | Core Drilling Rig ,core Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Rotary Core Drilling Rig,Tunnel Drilling Rig |
| Type | Core Drilling Rig |
| Drilling Depth | 400m |
| Drilling Diameter | AQ BQ NQ HQ |
| Product Name | Water Well Drilling Rig,water Well Drilling Rig For Sale |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 153KW |
| Drilling Diameter | 138-325 Mm |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Engine | Yunnei |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Pile Driver Machine,Pile Driver,Screw Pile Driver |
|---|---|
| Name | Hydraulic Pile Driver,Pile Driving Equipment, Pile Drilling Rig |
| Application | Engineering Foundation Construction |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Portable |
| Power | 73.5KW |
| Product Name | Pile Driver,Pile Driver Machine,Pile Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Screw Pile Driver,Hydraulic Pile Driver,Small Pile Driver |
| Application | Guardrail Post Installation Highway,Engineering Foundation Construction |
| Advantages | Fast Pile Driving Speed,High Operating Efficiency |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Portable |
| Product Name | Core Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Competitive Price |
| Application | Gelogical Prospecting,coring Machine |
| Name | Core Sample Drilling Rig |
| Type | Core Drilling Rig |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Drilling Rig Machine |
| Application | Mining Project,Coal,Ore,Water Well |
| Feature | Light Weight High Drilling Efficiency |
| Working Pressure(bar) | 0.5-0.7Mpa |
| Product Name | Rotary Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 153KW |
| Drilling Diameter | 1400mm |
| Name | Small Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Power Type | Diesel |