| Product Name | Pile Driver Machine |
|---|---|
| Name | Solar Pile Driver ,rotary Pile Driver,ground Pile Driver ,screw Pile Driver |
| Model | SRP536 |
| Rotation Angle | 360Degree |
| Power Type | Diesel |
| Product Name | Rotary Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power(w) | 110KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 15m |
| Product Name | Rotary Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power(w) | 110KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 15m |
| Product Name | Rotary Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power(w) | 110KW |
| Power Type | Diesel |
| Drilling Depth | 15m |
| Product Name | Rotary Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power(w) | 153KW |
| Drilling Diameter | 1400mm |
| Drilling Depth | 20m |
| Name | Small Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Usage | Water Well |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Small Water Well Drilling Rig |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Engine | Diesel Engine |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Small Water Well Drilling Rig |
| Application | Water Well Drilling Rig Mobile Drilling Rig,drilling Well |
| Drilling Diameter | 75-300mm |
| Engine | Diesel Engine |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Bucket Drilling Rig |
| Application | Mining Project,Coal,Ore,Water Well |
| Drill Diameter | 60-80mm |
| Drilling Depth | 15m |
| Product Name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Borehole Drilling Rig,water Well Drilling Machine,core Drilling Rig |
| Type | Core Drilling Rig |
| Usage | Coal,water Well.core Sample |
| Application | Coring Machine,Gelogical Prospecting |