| Product Name | Drilling Rig |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Name | Bucket Drilling Rig |
| Power Type | Electric |
| Power | 4kw |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Bucket Drilling Rig |
| Application | Mining Project,Coal,Ore,Water Well |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Motor Power | 5.5 Kw |
| Name | Water Well Drilling Machine,Hydraulic Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Product Name | Water Well Drilling Rig/water Well Drilling Rig For Sale |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Portable |
| Power(w) | 118KW |
| Product Name | Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Core Drilling Machine |
| Power Type | Diesel |
| Power | 142KW |
| Drilling Diameter | NQ HQ PQ |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 92KW |
| Drilling Depth | 300m |
| Drilling Diameter | 140-350mm |
| Product Name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Power(w) | 85KW |
| Engine | Yunnei |
| Drilling Depth | 400m |
| Product Name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water Well Drilling Rig For Sale |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Name | 200m Pneumatic Tractor Mounted Water Well Drilling Rig Machine Price |
| Engine | Diesel Engine |
| Power(w) | Yunnei 65KW /Quanchai 76KW |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | DTH Drilling Machine |
| Application | Mining, Quarries ,construction Work Sites,foundation Pit Construction |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Drilling Diameter | 115-178mm |
| Product Name | Core Drilling Machine,diamond Core Drilling Rig,hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Borehole Drilling Rig,water Well Drilling Machine,Multifunction Hydraulic Drilling Rig,core Drilling Rig |
| Feature | High Drilling Efficiency,portable,geological Coring Machine |
| Usage | Water Well,Coal,water Well.core Sample |
| Application | Coring Machine,Gelogical Prospecting |
| Product Name | Core Drilling Rig ,core Drilling Machine |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Name | Soil Investigation Drilling Rig,Core Sampling Drilling Rig |
| Feature | Wireless Remote Control,High Drilling Efficiency,Portable |
| Power Type | Diesel |