| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Power Type | Diesel |
| Power | 206KW |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
| Name | Hydraulic Drilling Rig |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power | 194kw |
| Drilling Depth | Max.30m |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Top Hammer Drill Rig |
| Machine Type | Drilling Equipment |
| Application | Rock Drilling,ore Mining,Drilling Holes |
| Advantage | High Performance,fast Footage Speed And Good Wearing Resistance |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Top Hammer Drill Rig |
| Machine Type | Drilling Equipment |
| Application | Rock Drilling,ore Mining,mine,Drilling Holes |
| Advantage | High Performance,fast Footage Speed And Good Wearing Resistance |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Top Hammer Drill Rig |
| Machine Type | Drilling Equipment |
| Application | Rock Drilling,ore Mining,mine,Drilling Holes |
| Advantage | High Performance,fast Footage Speed And Good Wearing Resistance |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Bucket Drilling Rig |
| Application | Mining Project,Coal,Ore,Water Well |
| Feature | Light Weight High Drilling Efficiency |
| Power | 3KW |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Bucket Drilling Rig |
| Application | Mining Project,Coal,Ore,Water Well |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Power | 3kw |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Bucket Drilling Rig |
| Application | Mining Project,Coal,Ore,Water Well |
| Drill Diameter | 60-80mm |
| Drilling Depth | 15m |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Application | Mining Project,Coal,Ore,Water Well |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Lift Power | 9600N |
| Motor Power | 4kw |
| Product Name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Application | Mining Project,Coal,Ore,Water Well |
| Name | Bucket Drilling Rig |
| Feature | Hydraulic Controlling,Light Weight High Drilling Efficiency |
| Power Type | Electric |